4,8х100

Саморіз для металу чорний 4,8х100 (200шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38035
221,85 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз для гіпсокартону по металу призначені для кріплення гіпсокартону до металевого профілю. Вони ідеально підходять для збирання легких конструкцій із гіпсокартону. Їх можна використовувати для монтажу на решітку таких матеріалів, як пластик, ДСП та ДВП.
Саморізи для гіпсокартону і металу мають дрібне різьблення, яке сприяє міцному утриманню в металевому профілі. Закручуються хрестоподібною насадкою розміру PH2. Гострий наконечник полегшує вкручування металовиробу. Головка потайної форми поглиблюється «заподлицо» з лицьовою поверхнею обшивки. Чорна оксидна плівка захищає сталь від корозії, є гарною основою для подальшого фарбування або шпаклівки поверхні, що прикріплюється.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 100 мм |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Фосфатування |
| Розмір | 4,8х100 мм |
- Ціна: 221,85 ₴/упаковка

