3,9х32

Саморіз віконний зі свердлом потаємна голівка ТАЙВАНЬ цб/цж 3,9х32 (500шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51017
277,88 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз віконний зі свердлом і потайною головкою, має також назву саморіз для армування або армувальний саморіз, застосовується як на підприємствах, що виробляють металопластикові вікна, так і в будівництві, оскільки підходять для застосування як у ПВХ основи, так і в тонколистий метал. Має потайну головку, а також може мати насічки під головкою для роззенкування.
Виробляються віконні шурупи з вуглецевої сталі, після чого проходять обробку цинком, для захисту від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.9 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк білий/жовтий |
| Розмір | 3,9х32 мм |
- Ціна: 277,88 ₴/упаковка

