3,5х35

Саморіз для металу зі свердлом фосфат 3,5х35 (1000шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 510162
405 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз гіпсокартонний по металу зі свердлом, потайна голівка зі шліцом «Phillips» №2, нерідке різьблення (по сплаву), фосфатований. Приготований для кріплення гіпсокартонних листів до металевих профілів (товщина профілю до 0.9мм). Шуруп виготовлений зі сталі, площина оксидована. Наконечник шурупа гострий, голівка потай, з хрестоподібним шліцем Phillips №2.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Фосфатування |
| Розмір | 3,5х35 мм |
- Ціна: 405 ₴/упаковка

