6х260 мм

Шуруп для твердих пород деревини з напівкругл. гол.FM-WOOD PRO TL 6х260 (50шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59207
945 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруп для твердих порід дерева з напівкруглою головкою FM-WOOD PRO TL - це спеціальний вид шурупа по дереву, який може закручуватися в тверді породи без попереднього свердління отвору. При закручуванні утворює всередині матеріалу внутрішнє різьблення, завдяки чому надійно закріплюється. Шуруп для твердих порід дерева виконаний за передовими технологіями, не дає дереву тріскатися при засвердліванні. Для закручування шурупа використовується шуруповерт з битою під TORX. Шуруп FM-WOOD PRO TL виготовлений із сталі, має цинкове покриття, що захищає виріб від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 260 мм |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівсферична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 6х260 мм |
- Ціна: 945 ₴/упаковка

