10х300 мм

Шуруп для твердих пород деревини з напівкругл. гол.FM-WOOD PRO TL 10х300 (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 59238
2 907,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруп для твердих порід дерева з напівкруглою головкою FM-WOOD PRO TL - це спеціальний вид шурупа по дереву, який може закручуватися в тверді породи без попереднього свердління отвору. При закручуванні утворює всередині матеріалу внутрішнє різьблення, завдяки чому надійно закріплюється. Шуруп для твердих порід дерева виконаний за передовими технологіями, не дає дереву тріскатися при засвердліванні. Для закручування шурупа використовується шуруповерт з битою під TORX. Шуруп FM-WOOD PRO TL виготовлений із сталі, має цинкове покриття, що захищає виріб від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 10 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 300 мм |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівсферична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 10х300 мм |
- Ціна: 2 907,45 ₴/упаковка

