м12

Талреп стяжка DIN 1480 гак-гак м12
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 73019
123,52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 884-77-31
зв'язок з нами
- +380 (93) 049-72-12приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Талреп гачок-гачок відкритий DIN 1480 – такелажне пристосування загального призначення, яке служить виключно для натягу та вибирання слабини тросових та ланцюгових розтяжок. За допомогою гвинтового муфтового механізму можна швидко і без зусиль підтягнути або послабити трос. У маркуванні виробу вказано діаметр метричного різьблення гвинтової стяжки (М5 - М32). Чим він більший, тим вища його міцність.
Талреп оцинкований має високу стійкість до корозії, тому може використовуватися у вуличних умовах, наприклад, для кріплення вантажу, що перевозиться, або фіксації щогт, антен, блискавковідводів у стійкому вертикальному положенні. Кінцева арматура у вигляді гаків забезпечує швидкознімне з'єднання із зустрічним нерозбірним елементом – ланцюговою ланкою, рим-болтом, обухом, кільцем, петлею.
Натягувач тросів застосовується для створення страховок, розтяжок, а для підняття та переміщення вантажів не призначено. Вибираючи відповідну модифікацію, слід врахувати експлуатаційне навантаження на вузол. Сила натягу повинна додаватися тільки по лінії осі муфти, бічні навантаження на з'єднання не допускаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Робоче навантаження | 105 т |
| Довжина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Цинк білий |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | М12 |
| Руйнівне навантаження | 310 кг |
| Тип талрепа | Гак-Крюк |
- Ціна: 123,52 ₴

